Новости проекта
Образовательная платформа ЭФФОР
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 46 человек

Расписание учебных занятий

Дата: 22 ноября 2019 в 12:17, Обновлено 16 января в 15:23
Автор: Шило Г. М.

Расписание учебных занятий

РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ  ЗАНЯТКАЎ  НА ІІ  ПАЎГОДДЗЕ  2019/2020  НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА ЗАЦВЯРДЖАЮ
В.а.дырэктара
__________Н.І.Байкова
” ___ “ _______ 20__г
Лысікава Т.П. Пратасоўская А.А. Сарока Л.Б. Шахрай Т.І. Андросік Ю.В. Бурвін М.К. Гаўрыленка В.М. Шыла Г.М. Мароз Л.М. Жардзецкая А.К. Іванец С.В.
час 1 клас 2 клас 3 клас 4 клас 5 клас 6 клас 7 клас 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
ПАНЯДЗЕЛАК 1 9.00 – 9.45 музыка руская літаратура матэматыка музыка гадзіна здароўя і сп 10 руская мова 18 фізіка 13 біялогія 14 фізіка 22 нямецкая мова 5 матэматыка (п) 20
2 10.00 - 10.45 матэматыка матэматыка фізічная культура і зд. нямецкая мова матэматыка 20 матэматыка 22 фізічная культура і зд. 10 фізіка 5 працоўнае навучанне 7/11 беларуская мова (п) 18 біялогія 14
3 10.55 - 11.40 гадзіна здар і сп руская мова нямецкая мова руская мова працоўнае навучанне 7/11 фізічная культура і зд. 10 матэматыка 20 руская мова 18 хімія 14 біялогія (п) 13 фізіка 5
4 11.50 –12.35 беларуская мова фізічная культура і зд. руская мова беларуская літаратура руская мова 18 нямецкая мова 5 біялогія 13 працоўнае навучанне 7/11 матэматыка 20 біялогія (п) 14 гадзіна здароўя і сп 10
5 13.05 - 13.50 музыка музыка беларуская мова руская літаратура 18 працоўнае навучанне 7/11 нямецкая мова 5 геаграфія 22 фізічная культура і зд. 10 хімія 14 матэматыка б/п 20/13
6 14.00 - 14.45 працоўнае навучанне 7/11 руская літаратура 20 матэматыка 22 біялогія 14 гадзіна здароўя і сп 10 нямецкая мова 5
7 14.55 - 15.40 геаграфія 14 руская літаратура 18
АЎТОРАК 1 9.00 – 9.45 беларуская літаратура беларуская літаратура беларуская мова руская літаратура беларуская літаратура 18 біялогія 14 нямецкая мова 5 інфарматыка 22 гадзіна здароўя і сп 10 руская літаратура 13 матэматыка (б/п) 20
2 10.00 - 10.45 беларуская мова беларуская мова нямецкая мова матэматыка беларуская мова 18 гісторыя Беларусі 7 біялогія 14 фізічная культура і зд. 10 руская мова 5 фізіка 20 інфарматыка 22
3 10.55 - 11.40 матэматыка матэматыка беларуская літаратура нямецкая мова фізічная культура і зд. 10 інфарматыка 22 матэматыка 20 беларуская мова  18 хімія 14 матэматыка  13 гісторыя Беларусі 5
4 11.50 –12.35 выяўленчае мастацтва працоўнае навучанне матэматыка руская мова чалавек і свет 14 беларуская мова 18 гісторыя Беларусі 13 матэматыка 22 матэматыка 20 фізічная культура 10 нямецкая мова 5
5 13.05 - 13.50 выяўленчае мастацтва гадзіна здароўя і сп матэматыка 20 матэматыка 22 беларуская мова 13 фізіка 14 грамадазнаўства 18 нямецкая мова 5 фізічная культура і зд. 10
6 14.00 - 14.45 асновы бяспекі жыц. сусветная гісторыя 18 нямецкая мова 5 беларуская літаратура 13 хімія 14 інфарматыка 22 дапр./мед.падр 8/10 матэматыка (п) 20/13
7 14.55 - 15.40 гісторыя Беларусі 14 беларуская мова (п) 18
СЕРАДА 1 9.00 – 9.45 беларуская мова фізічная культура руская літаратура беларуская літаратура сусветная гісторыя 14 матэматыка 7 геаграфія 13 беларуская літаратура 18 матэматыка 20 інфарматыка 22 руская мова 5
2 10.00 - 10.45 руская мова матэматыка матэматыка матэматыка нямецкая мова 5  гісторыя Беларусі 13 матэматыка 20 беларуская мова 18 фізіка 22 беларуская мова (п) 7 хімія 14
3 10.55 - 11.40 фізічная культура і зд. руская мова руская мова фізічная культура і зд. беларуская мова 18 руская мова 13 фізіка 22 біялогія 14 нямецкая мова 5 гісторыя Беларусі 7 матэматыка б/п 20/
4 11.50 –12.35 беларуская літаратура руская літаратура фізічная культура і зд. беларуская мова матэматыка 20 руская літаратура 13 хімія 14 нямецкая мова 5 беларуская мова  18 матэматыка 22 гісторыя Беларусі 8
5 13.05 - 13.50 асновы бяспекі жыц. чалавек і свет руская мова 5 геаграфія 7 інфарматыка 22 матэматыка 20 беларуская літаратура 18 геаграфія 13 грамадазнаўства 14
6 14.00 - 14.45 руская мова 5 геаграфія 20 сусветная гісторыя 14 фізіка 22 беларуская літаратура 18
7 14.55 - 15.40
ЧАЦВЕР 1 9.00 – 9.45 чалавек і свет чалавек і свет беларуская літаратура руская літаратура беларуская літаратура 20 руская мова 7 матэматыка 13 хімія 14 руская літаратура 18 нямецкая мова 5 астраномія 22
2 10.00 - 10.45 матэматыка беларуская мова беларуская мова нямецкая мова матэматыка 20 фізічная культура і зд. 10 руская мова 13 матэматыка 22 руская мова 5 грамадазнаўства 14 беларуская літаратура 18
3 10.55 - 11.40 працоўнае навучанне беларуская літаратура нямецкая мова працоўнае навучанне нямецкая мова 5 матэматыка 22 беларуская мова  18 фізічная культура 10 матэматыка 20  гісторыя Беларусі 13 хімія 14
4 11.50 –12.35 выяўленчае мастацтва чалавек і свет матэматыка беларуская мова 18 нямецкая мова 20  гісторыя Беларусі 13 нямецкая мова 5 біялогія 14 матэматыка 22 фізічная культура і зд. 10
5 13.05 - 13.50 фізічная культура і зд. 10 беларуская мова 20 нямецкая мова 5 руская мова 22 нямецкая мова 18 руская мова 13 біялогія 14
6 14.00 - 14.45 беларуская літаратура 18 фізічная культура і зд. 10 руская літаратура 22 грамадазнаўства 14 руская літаратура 20 нямецкая мова 5
7 14.55 - 15.40 геаграфія 22 беларуская мова п 18
ПЯТНІЦА 1 9.00 – 9.45 фізічная культура руская мова руская літаратура фізічная культура і зд. матэматыка 20 матэматыка 22 беларуская літаратура 18 руская літаратура 7 гісторыя Беларусі 5 біялогія (п) 14 дапр./мед.падр 8/10
2 10.00 - 10.45 матэматыка гадзіна здароўя і сп матэматыка матэматыка руская літаратура 20 беларуская мова 18 матэматыка 13  гісторыя Беларусі 7 фізічная культура і зд. 10 біялогія (п) 14 фізіка 22
3 10.55 - 11.40 беларуская літаратура матэматыка руская мова руская мова руская мова 20 гадзіна здароўя і сп 10 працоўнае навучанне 7/11 мастацтва 22 беларуская мова 18 хімія 14 матэматыка б/п 20/
4 11.50 –12.35 выяўленчае мастацтва асновы бяспекі жыц. працоўнае навучанне выяўленчае мастацтва нямецкая мова 5 мастацтва 13 працоўнае навучанне 7/11 гадзіна здароўя і сп 10 матэматыка 20 матэматыка 22 беларуская мова б/п 18/
5 13.05 - 13.50 гадзіна здароўя і сп мастацтва 20 беларуская мова 18 гадзіна здароўя і сп 10 матэматыка 22 нямецкая мова 5 беларуская мова п 13 геаграфія 14
6 14.00 - 14.45 асновы бяспекі жыц. 8 руская літаратура 20 мастацтва 13 нямецкая мова 5 беларуская літаратура 18 фізічная культура і зд. 10
7 14.55 - 15.40 беларуская літаратура 18
СУБОТА 1 9.00 – 9.45 /прац.нав (СШ №1 г.Лагойска, СШ №3 г.Лагойска)
2 10.00 - 10.45 /прац.нав (СШ №1 г.Лагойска, СШ №3 г.Лагойска)
3 10.55 - 11.40 /прац.нав (СШ №1 г.Лагойска, СШ №3 г.Лагойска)
4 11.50 –12.35 /прац.нав (СШ №1 г.Лагойска, СШ №3 г.Лагойска)
5 13.05 - 13.50 /прац.нав (СШ №1 г.Лагойска, СШ №3 г.Лагойска)
6 14.00 - 14.45 /прац.нав (СШ №1 г.Лагойска, СШ №3 г.Лагойска)
УЗГОДНЕНА
Старшыня прафкама
__________Л.Б.Сарока
” ___ “ _______ 20__г.
Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.