Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 25 человек

Расписание экзаменов

Дата: 21 апреля 2016 в 17:48, Обновлено 16 мая в 12:52
Автор: Шило А. И.

Расклад выпускных экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў  2016/2017 навучальным  годзе

          XI клас

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

18

3 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

14

5 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

20

7 чэрвеня

9.00

нямецкая мова

у вуснай форме

5

Расклад выпускных экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў  2016/2017 навучальным  годзе

   ІX клас

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

18

6 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме
 

20

8 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

18

Расклад кансультацый да  выпускных экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў  2016/2017 навучальным  годзе

Прадмет

Дата правядзення,
час

Настаўнік

Беларуская мова

31.05.17       9.00

Жардзецкая А.К.

Гісторыя Беларусі

02.06.17       9.00

Тарасевіч В.А.

Матэматыка

03.06.17      12.00

Іванец С.В.

Нямецкая мова

06.06.17      10.00

Жукоўская В.В.

Расклад кансультацый да  выпускных экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў  2016/2017 навучальным  годзе

Прадмет

Дата правядзення,
час

Настаўнік

Беларуская мова

31.05.17     10.00

Жардзецкая А.К.

Матэматыка

02.06.17     11.00

Гарачка В.М.

Руская мова

07.06.17     10.00

Мароз Л.М.

Склад  экзаменацыйных камісій
для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў  2016/2017 навучальным  годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

Прозвішча, імя, імя па бацьку

2 чэрвеня

ІХ

беларуская мова

старшыня

Байкова Н.І.

намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці

інфарматыка

першая

члены камісіі:

Жардзецкая А.К.

настаўнік

бел. мова і літаратура,
руск.мова і літаратура

першая

Мароз Л.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

6 чэрвеня

ІХ

матэматыка

старшыня

Байкова Н.І.

намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці

інфарматыка

першая

члены камісіі:

Гарачка В.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Іванец С.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

8 чэрвеня

ІХ

руская мова

старшыня

Байкова Н.І.

намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці

інфарматыка

першая

члены камісіі:

Мароз Л.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Жукоўская В.В.

настаўнік

бел. мова і літаратура,
руск.мова і літаратура

вышэйшая

Склад  экзаменацыйных камісій
для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў  2016/2017 навучальным  годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

Прозвішча, імя, імя па бацьку

1 чэрвеня

ХІ

беларуская мова

старшыня

Шыла А.І.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

члены камісіі:

Жардзецкая А.К.

настаўнік

бел. мова і літ.,
руск.мова і літаратура

першая

Палачаніна А.П.

настаўнік

бел. мова і літаратура

вышэйшая

Мароз Л.М.

настаўнік

бел. мова і літаратура

вышэйшая

3 чэрвеня

ХІ

гісторыя Беларусі

старшыня

Шыла А.І.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

члены камісіі:

Тарасевіч В.А.

настаўнік

гісторыя

другая

Ваўчок Л.С.

настаўнік

гісторыя і педагогіка

вышэйшая

Жардзецкая А.К.

настаўнік

бел. мова і літ.,
руск.мова і літаратура

першая

 5 чэрвеня

ХІ

матэматыка

старшыня

Шыла А.І.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

члены камісіі:

Іванец С.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Гарачка В.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Байкова Н.І.

настаўнік

інфарматыка

першая

7 чэрвеня

ХІ

нямецкая мова

старшыня

Шыла А.І.

дырэктар

фізічная культура

вышэйшая

члены камісіі:

Жукоўская В.В.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

Анкуда Л.Э.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

Бурбоўская Т.П.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.