Новости проекта
Хаю-хай, с вами Schools.by!
Система перешла на новый 2018/2019 учебный год
Ищем специалиста тех.поддержки в команду Schools.by!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 31 человек

Расписание экзаменов

Дата: 21 апреля 2016 в 17:48, Обновлено 15 мая в 15:51

Расклад выпускных экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў  2017/2018 навучальным  годзе

          XI клас

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

нямецкая мова

у вуснай форме

5

4 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

18

6 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

20

8 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

14

 


Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў  2017/2018 навучальным  годзе

          ІX клас

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

20

5 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме
(дыктант)

18

7 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

18

Склад  экзаменацыйных камісій
для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў  2017/2018 навучальным  годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

Прозвішча, імя, імя па бацьку

1 чэрвеня

ХІ

нямецкая мова

старшыня

Байкова Н.І.

в.а. дырэктара

інфарматыка

першая

члены камісіі:

Жукоўская В.В.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

Бурбоўская Т.П.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

Ляшчун М.М.

настаўнік

нямецкая мова, англійская мова

вышэйшая

4 чэрвеня

ХІ

беларус

кая мова

старшыня

Байкова Н.І.

в.а. дырэктара

інфарматыка

першая

члены камісіі:

Жардзецкая А.К.

настаўнік

бел. мова і літ.,
руск.мова і літаратура

першая

Гаўрыленка В.М.

настаўнік

бел. мова і літаратура

першая

Мароз Л.М.

настаўнік

бел. мова і літаратура

вышэйшая

 6

чэрвеня

ХІ

матэматыка

старшыня

Байкова Н.І.

в.а. дырэктара

інфарматыка

першая

члены камісіі:

Іванец С.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Гарачка В.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Сімагасціцкі В.С.

настаўнік

агульнатэхнічныя дысцыпліны

вышэйшая

8

чэрвеня

ХІ

гісторыя Беларусі

старшыня

Байкова Н.І.

в.а. дырэктара

інфарматыка

першая

члены камісіі:

Тарасевіч В.А.

настаўнік

гісторыя

другая

Ваўчок Л.С.

настаўнік

гісторыя і педагогіка

вышэйшая

Гаўрыленка В.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Склад  экзаменацыйных камісій
для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі  ў  2017/2018 навучальным  годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

Прозвішча, імя, імя па бацьку

2

чэрвеня

ІХ

матэматыка

старшыня

Пратасоўская А.А.

намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці

алігафренапедагогіка,

лагапедыя

першая

члены камісіі:

Гарачка В.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Іванец С.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

5

чэрвеня

ІХ

беларуская мова

старшыня

Пратасоўская А.А.

намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці

алігафренапедагогіка,

лагапедыя

першая

члены камісіі:

Жардзецкая А.К.

настаўнік

бел. мова і літаратура,
руск.мова і літаратура

першая

Гаўрыленка

В.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

7 чэрвеня

ІХ

руская мова

старшыня

Пратасоўская А.А.

намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці

алігафренапедагогіка,

лагапедыя

першая

члены камісіі:

Мароз Л.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Жардзецкая А.К.

настаўнік

бел. мова і літаратура,
руск.мова і літаратура

першая

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.